Jak Odkryć Miłość Do Siebie, Podnieść Jakość Swojego Życia, Zarabiać Więcej i być Szczęśliwą?

Nawet jeśli myślisz że to niemożliwe

Poznaj system Self ACCL i odkryj wiedzę o sobie, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła.

Odkryj MIŁOŚĆ DO SIEBIE, na którą zasługujesz.

Rusz z miejsca i podnieś JAKOŚĆ swojego życia

ZARABIAJ więcej i bądź SZCZĘŚLIWA – zasługujesz na to!

Chcesz nauczyć się stawiać swoje cele?

Chcesz mieć odwagę do dążenia do nich?

Chcesz odkryć w sobie pragnienie do życia, które przyniesie dreszczyk emocji każdego dnia?

Marzysz o zbudowaniu poczucia własnej wartości, które pomoże Ci w realizacji kariery zawodowej
i nawiązywaniu wartościowych relacji z innymi?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedź brzmi TAK to jesteś w idealnym miejscu!

Chcieć znaczy móc, a wszystko to kwestia organizacji? Słyszałaś to pewnie nie raz.
A co jeśli Ci powiem, że to guzik prawda? 

Nie słuchaj tych wyświechtanych pseudo motywujących fraz, które wmawiają Ci, że nie starasz się wystarczająco mocno i do tego nie potrafisz się zorganizować. Skup się na tym na co masz wpływ, na tym co przyniesie widoczny efekt

Co powiesz na zbudowanie Twojej pewności siebie do tego stopnia, że z odwagą sięgniesz po swoje cele. Nowa praca? Nowy biznes? Wyjście z toksycznego związku? Zbudowanie sieci przyjaciół, którzy będą Cię wspierać? Tak, to jest w zasięgu Twojej ręki.

Na pewno próbowałaś zacząć jakąś zmianę na własną rękę. Próbowałaś się motywować, zmieniać życie dietą, książką z wymuszonymi ćwiczeniami, które nie bardzo się kleiły, a co do systematyczności to już w ogóle – zapomnij. Pewnie na ślepo kopałaś w przestworzach Internetów i szukałaś sposobu na rozwój, na zmianę.  

No więc Twoje poszukiwania dobiegły końca Kochana! Mam dla Ciebie kompleksowe zaopiekowanie się tematem Twojego rozwoju i zmiany. 

Polki na całym świecie borykają się z niskim poczuciem własnej wartości, z małą wiarą w siebie, z samokrytycyzmem, który paraliżuje i sabotuje rozwój.
To sprawia, że podejmują złe decyzje miłosne, życiowe, nie potrafią cieszyć się z macierzyństwa, z codzienności. 

Dlatego zbudowałam, kurs który zmienia Kobiety od środka dodając im WIARY, PEWNOŚCI SIEBIE i ODWAGI.

 

 

Jeszcze kilka lat temu sama nie miałam satysfakcji z życia. Tkwiłam w toksycznej relacji, pracowałam na etacie, nie mogłam nic odłożyć, nie wiedziałam, jak otoczyć się dobrymi ludźmi. Nie akceptowałam siebie, ciężko było mi mówić o jakiejkolwiek miłości do siebie. 

Chciałam coś zmienić, nie wiedziałam jak. Nie mogłam ruszyć z miejsca. Mój wewnętrzny krytyk ciągle szeptał mi demotywujące rzeczy. Nie chciałam żyć będąc zgorzkniałą i nieszczęśliwą. Nie chciałam, żeby moje życie kulało się z moim udziałem na drugim planie. Nie poddawałam się, bo chciałam czegoś więcej! 

 

Przez całe życie nie wykształciłam w sobie akceptacji, wyrozumiałości i miłości do siebie

To one mieszały mi we wszystkich decyzjach. Decyzjach dotyczących doboru partnerów czy na przykład zmiany pracy na lepszą. Sama siebie sabotowałam. Moja zła relacja ze sobą uniemożliwiała mi nawiązanie i utrzymanie wspaniałych relacji z innymi. A to w relacjach z innymi najbardziej się rozwijamy. Nie miałam wiary w siebie, byłam zdemotywowana. 

 

Po latach pracy nad sobą, tonach przeczytanych książek  i artykułów naukowych odkryłam, drogę do zmiany, rozwoju i szczęścia. Wszystko wokół mnie zaczęło się zmieniać. Ja się zmieniłam, zaczęłam robić to co kocham i zarabiać na tym pieniądze. Poznałam fantastycznych ludzi, którzy są częścią mojego życia do dziś.

Wcześniej na siłę próbowałam zmieniać swoje życie. Obserwowałam te motywujące profile i zmuszałam się do robienia tych rzeczy o których mówią. Zaczęłam chodzić na siłownię, mówić sobie codziennie na siłę „dasz radę”. Myślałam, że skoro mi nie wychodzi muszę starać się bardziej. Przecież wszystko to kwestia organizacji, prawda?

 

No to była chyba największa ściema. Nie zmienisz swojego życia robiąc na siłę rzeczy, których nie czujesz. W zmianie nie chodzi o to co robisz, ale jaka jest tego motywacja i czy Ty w ogóle rozumiesz co i po co robisz. Nie ma zmiany bez kompleksowego rozbicia tematu i zasięgnięcia po podstawową wiedzę, która pomoże połączyć kropki wewnątrz Ciebie.

 

Tak właśnie stało się ze mną. Nic co robiłam nie pomagało. Próbowałam na siłę, ale ciągle nic z tego nie wychodziło. Miałam dość grania drugich skrzypiec w swoim życiu i poszłam na terapię. 

To moja terapeutka obudziła we mnie miłość do psychologii. Zaczęłam pochłaniać książki jak pyszne ciasteczka. Poszerzałam wiedzę, kompetencje, doszkalałam się aż w końcu zrozumiałam siebie. Zrozumiałam co najbardziej mieszało mi w życiu. Byłam to ja sama. Suprice! 

 

Moje życie zaczęło się zmieniać. Uwolniłam się z toksycznej relacji, zaczęłam się dokształcać, zaczęłam robić to co kocham i zarabiać na tym! Dziś to ja uczę inne kobiety jak kochać i akceptować siebie. Jak sięgać po najlepsze – czyli to co im się naprawdę należy!

 

Widzisz, większość ludzi, którzy doradzają w Internetach „jak żyć” robią to nie dlatego, że mają konkretną wiedzę ORAZ doświadczenie na tej płaszczyźnie, ale dlatego, że to się dobrze klika i dzięki temu budują jakieś swoje profity na tym, 

Od lat poszerzam wiedzę i pracuję nad sobą to daje mi największe kompetencje, żeby na własnym przykładzie pokazać, że można. Można, a ja nawet wiem jak. Codziennie dziewczyny dziękują mi za wiedzę, inspirację, motywację. Kiedy zaczynasz zmianę nie możesz już tego zatrzymać. Zmieniasz myślenie o pieniądzach, zaczynasz otwierać się na faktyczne zarabianie ich w konkretnych kwotach. Zaczynasz być zmotywowana do życia. Czas z dziećmi staje się bardziej produktywny i faktycznie zaczyna cieszyć. Myślisz co dalej, zmieniasz się od środka i wszystko wokół Ciebie zaczynają się zmienić.

 

Po latach doradzania innym za darmo postanowiłam zrobić certyfikat na life coacha. Chwilę potem przyszedł pomysł, żeby wszystkie podstawy i najistotniejsze, fundamentalne, niezbędne do zmiany treści i poukładać w czytelny sposób i przekazać całą zdobytą wiedzę w kursie. Tak też zrobiłam. 

 

Zebrałam wiedzę z książek, artykułów naukowych, terapii i z masy moich osobistych doświadczeń i doświadczeń innych kobiet, z którymi prowadziłam konsultacje i stworzyłam kurs

W kursie zawarłam nie tylko wiedzę, która pomaga zrozumieć jak zmianę zacząć i przeprowadzić ale również całą masę ćwiczeń, które są niczym innym jak pracą nad sobą i nad polepszeniem jakości swojego życia

 

Uwaga! Masz 3 wyjścia!

Jak widzisz doskonale wiem o czym mówię i chciałabym Ci pomóc. Zastanów się czy chcesz:

Co wybierasz?

Mój święty Graal poszukiwany latami, metodą błędów i upadków, metodą w pewnym momencie już kompulsywnego pochłaniania wiedzy, zawarłam w kursie, którym dziś mogę podzielić się z Tobą.

Nie musisz błądzić po omacku jak ja na początku. Nie polecam Ci też nalepiać „plasterka na chwilę”, żeby się lepiej poczuć. To nie jest zmiana, to chwilowe zaleczenie i w dłuższym dystansie nie przyniesie efektów. Chcesz polepszyć jakość swojego życia? Zajmij się tematem kompleksowo. Jak? O tym mówię więcej w kursie.

 

Najpierw dowiesz się o podstawowych zagadnieniach, które mieszają nam w codziennym życiu. Kim jest wewnętrzny krytyk i jak go ogarnąć? Czym są schematy i przekonania, którymi kierujemy się na autopilocie nie będąc ich świadomymi? Jak je rozpoznać, jak nad nimi pracować? Jaką rolę grają emocje? Czym są granice jak je rozpoznać i jak ich chronić? Czym są potrzeby i zasoby? To i dużo więcej zagadnień rozbijemy w kursie. Następnie do każdego zagadnienia dostaniesz ćwiczenia do pracy nad nimi. Wiedza bez ćwiczeń jest tylko teorią prawda? Dlatego będę dbała o to, żebyś wykonywała jak najwięcej ćwiczeń i, żebyś mogła podzielić się efektami/refleksjami/ pytaniami na naszej tajnej grupie FB.

Co Otrzymasz

Podsumowując. dostaniesz

Kurs a w nim:

Treści, które pomogą Ci zacząć ZMIANĘ

WZMOCNISZ lub zaczniesz budować DOBRĄ RELACJĘ ZE SOBĄ. Dzięki zrozumieniu jak działają pewne mechanizmy zaczniesz budować zdrowe poczucie własnej wartości i pewności siebie co zaowocuje skutecznym stawianiem sobie celów i sięganiem po nie.

Dobra zmiana
Ćwiczenia do każdego zagadnienia

Otrzymasz masę ćwiczeń do każdego zagadnienie, które pomogą Ci zgłębić wiedzę o Tobie. Im więcej wiesz tym lepiej możesz siebie rozumieć i akceptować. Nie ma pracy nad sobą bez zrozumienia siebie

Praca nad sobą
Dożywotni dostęp do tajnej grupy

Dostęp do tajnej grupy na facebooku gdzie uzyskasz wsparcie całej naszej społeczności 

Społeczność
Lajwy merytoryczne w grupie

To nieoceniony bezcenny element gdzie otrzymasz dostęp do mojej wiedzy na spotkaniu online w każdym miesiącu. 

Spotkania live na żywo

Poznaj Self ACCL

Self ACCL to droga do lepszej jakości życia
i szczęścia!

Self-awareness - samoświadomość

Królowa wszystkich Self. Od tego zaczyna się każda zmiana. Bez znajomości siebie nie będziemy w stanie w żaden sposób sobie pomóc. Samoświadomość to nie tylko samowiedza mówiąca o tym jaki lubię kolor, smak czy rodzaj muzyki. Samoświadomość to wiedza z kategorii JA. Jaka jestem, co mnie wpienia, dlaczego, jak reaguję, co mi się przydarzyło i jaki ma to wpływ na tu i teraz, co lubię czego nie, co jest dla mnie ważne, gdzie są moje granice, jakie są moje potrzeby, jak czytać o nich z siebie jak czytać swoje emocje, jak siebie wspierać. Samoświadomość to znanie siebie od podszewki i uczestniczenie w swoim życiu w roli narratora

Self-compassion - samowspółczucie

Samo-czucie, współ-odczuwanie, współ-czucie ze sobą. Piękny koncept, który integruje i utula to co w środku lata chaotycznie i miesza nam w codzienności. Utula wewnętrznego krytyka, uczy akceptacji, przygotowuje do pokochania siebie. Self-compassion to droga do zdrowienia, do zrozumienia i do akceptacji.

Self-care - dbanie i troska o siebie

Jeden z głównych filarów well-being. Nie ma podniesienia jakości swojego życia bez troski o siebie. Self-care to droga do zaspokajania potrzeb, ładowania zasobów, okazywania sobie miłości, budowania dobrej relacji ze sobą, samoregulacji, podniesienia poczucia własnej wartości, pewności siebie, efektywności, mogę tak bez końca. Self-care musi być nieodłączną przylepą każdej zmiany. Zmiana potrzebuje self-care jak człowiek wody.

 
Self-love - miłość do siebie

One to rule them all! Do tego dążymy, tego chcemy, tego potrzebujemy i na to zasługujemy! Na miłość do siebie i dobrą relację ze sobą. Kiedy mamy to – jesteśmy niezniszczalne. Nie zbudujemy jednak miłości bez fundamentów, a niezbędnymi fundamentami są właśnie self-awareness, self-compassion i self-care – to jest  droga do miłości do siebie. 

Opinie Klientów

LNie musisz  mi wierzyć na słowo. Zobacz co Klienci mówią o tym kursie. 

Ten kurs otworzył mi oczy! Na mnie samą, na moje życie, na zmianę. Jakie to wszystko staje się proste, kiedy człowiek w końcu zaczyna rozumieć siebie. Czuję się dużo silniejsza i pewniejsza siebie i mam wrażenie, że to uczucie rośnie we mnie każdego dnia. Polecam powtórzyć sobie kurs dwa, a nawet trzy razy!

Monika Grela

Po rozpoczęciu pierwszego sezonu o granicach nie mogłam się oderwać! Minął już tydzień kiedy skończyłam całość, a cały czas chodzę i analizuję. To niesamowite jak wiele można sobie uświadomić dzięki takiemu kursowi i jak bardzo zmienia to człowieka od środka.

Anna Smith

Tak jak mówisz w kursie – tej zmiany już nie zatrzymasz. Od pierwszych ćwiczeń zauważyłam duże zmiany w moim życiu, a teraz mam wrażenie, że idą one jak lawina. Dziękuję, ten kurs odmienił moje życie

Dorota Kamiński

O Mnie

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

Nikol Sarniak

Jestem certyfikowaną life coach, autorką książki o świadomej zmianie
i właścicielką dwóch firm. 

Budowanie dobrej relacji ze sobą to temat, który znam od podszewki. Edukuję w obszarze miłości do siebie, ponieważ marzę o świecie, w którym kobiety kierują swoją uwagę na siebie i pracują nad rozwojem, akceptacją i miłością do siebie. 

Piszę na blogu i prowadzę konto na Instagramie wspierając i dzieląc się wiedzą okraszoną humorem. W treściach, które tworzę porządkuję wiedzę z książek, artykułów naukowych, webinarów, podcastów. Wylewam myśli, spostrzeżenia, wnioski. Poruszam tematy, z którymi sama się zmagałam. Tematy, które w procesie mojej zmiany musiałam odkrywać i zgłębiać. Wiele bym wtedy dała, żeby trafić na taką osobę, którą jestem dzisiaj. Z pewnością pomogłoby mi to szybciej polepszyć jakość swojego życia.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, które wychowuję samodzielnie w Chicago.

Bonus #1

E-book “Przerwałam krąg. O świadomej zmianie”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bonus #2

Darmowy mini kurs o self-compassion o wartości xyz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bonus #3

Ściąga dziennej rutyny na well-being + 100 motywacyjnych afirmacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Oferta skrojona na miarę

Wybierz Swój Plan

Przygotowałam dwa zestawy do wyboru.
Wybierz ten który jest idealny dla Ciebie.
Przyznam, że dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku jest bezcenny gdzie możemy się wspólnie wspierać i rozwiązywać problemy.
🙂

PRO

Kurs z bonusami
399
*197 zł dostęp dożywotni
  • Kurs Self ACCL
  • Ebook
  • Dostęp do grupy na FB
  • Cykliczne spotkania Online
  • Nielimitowany dostęp do kursu
promocja

FAQ

Zapoznaj się z częstymi pytaniami związanymi z kursem.

Kurs jest zbudowany jak serial. Posiada 8 sezonów, a każdy zawiera 1-5 odcinków.
Kurs będzie rozbudowywany, a klienci, którzy zakupią kurs do końca 2022 roku będą mieli dożywotni dostęp do całego kursu oraz wszystkich nowych odcinków/sezonów.

Na rok.
Klienci dokonujący zakupu do końca 2022roku otrzymują dożywotni dostęp do kursu oraz do nowych części, o które będzie rozszerzany kurs

Przez minimum 12 miesięcy od premiery kursu lub dłużej.

Tak, w ciągu 30 dni można zwrócić kurs wysyłając reklamację na adres email nikol.sarniak@gmail.com

Po zakupie kursu zostanie wysłany email z adresem do grupy wraz z instrukcją jak do niej dołączyć.