CZEŚĆ, JESTEM NIKOL !

Nikol Sarniak – Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego – certyfikowana Life & Relationship coach – autorka książki o świadomej zmianie w życiu – blogerka – twórczyni internetowa – Założycielka Klubu Rozwoju Kobiet 
 
Budowanie dobrej relacji ze sobą to temat, który znam od podszewki. Jestem certyfikowaną life Coach, ale największe kompetencje do wykonywania mojej pracy dało mi ogromne doświadczenie życiowe. Napisałam nawet o tym książkę pt. „Przerwałam krąg” o świadomej zmianie. DDA, DDD, perfekcjonizm, przemocowe relacje (przemoc to nie tylko przemoc fizyczna), lęki, ataki paniki, praca nad traumą, nad emocjami, nad triggerami. Co nie wymienisz – prawdopodobnie mam jakieś doświadczenia w tej dziedzinie. Prowadzę sesje 1:1 z Klientkami w gabinecie jak i online. Od roku regularnie prowadzę darmowe warsztaty dla Klubu Rozwoju Kobiet. 
Tworzę dużo treści za darmo, ponieważ chcę dołożyć swoją cegiełkę do świata, w którym kobiety kierują swoją uwagę na siebie i pracują nad rozwojem i akceptacją siebie. Takimi jakie są, a są naprawdę wyjątkowe i niesamowite. Pracuję nad tym, żeby kobiety uwierzyły w siebie, pokochały się i pokazały swoim dzieciom jak to robić. Piszę na blogu i tworzę treści w social mediach wspierając i dzieląc się wiedzą okraszoną humorem. W publikowanych treściach, które tworzę porządkuję wiedzę z kursów, książek, artykułów naukowych, webinarów, podcastów. Wylewam myśli, spostrzeżenia, wnioski. Poruszam tematy, z którymi sama się zmagałam. Ja w procesie swojej zmiany musiałam to wszystko odkrywać sama i wiele bym dała, żeby trafić na taką osobę, którą jestem dzisiaj. Z pewnością szybciej doszłabym do tego jak sprawić, żeby żyło mi się lepiej. Cieszę się, że tu jesteś i stajesz po swojej stronie poszerzając wiedzę, która będzie cegiełką do Twojego samorozwoju. 
Jeśli masz jakieś pytania – odezwij się.
Love,
Nikol