Poznaj system self ACCl

Odkryj wiedzę o sobie, która wsparta ćwiczeniami pomoże Ci rozwinąć skrzydła. 
Odkryj MIŁOŚĆ DO SIEBIE, na którą zasługujesz.
Rusz z miejsca i podnieś JAKOŚĆ swojego życia. 
ZARABIAJ więcej i bądź SZCZĘŚLIWA – zasługujesz na to!

Odpowiedz wewnętrznie
na poniższe pytania i pomyśl
w którym miejscu jesteś?

1.     Marzysz o zbudowaniu poczucia własnej wartości, które pomoże Ci w realizacji kariery zawodowej i nawiązywaniu wartościowych relacji z innymi?

2.     Chcesz nauczyć się stawiać swoje cele?

3.     Chcesz mieć odwagę do dążenia do nich?

4.     Chcesz odkryć w sobie pragnienie do życia, które przyniesie dreszczyk emocji każdego dnia?

Chcieć znaczy móc, a wszystko to kwestia organizacji? Słyszałaś to pewnie nie raz. A co jeśli Ci powiem, że to guzik prawda? Nie słuchaj tych wyświechtanych pseudo motywujących fraz, które wmawiają Ci, że nie starasz się wystarczająco mocno i do tego nie potrafisz się zorganizować.
Skup się na tym na co masz wpływ. Na tym, co przyniesie Ci widoczny efekt.
Masz wpływ na swój rozwój osobisty, na rozbudowę siebie od środka i na wzmocnieniu swojej wewnętrznej siły. System Self ACCL został opracowany właśnie po to, żeby Ci w tym pomóc, wesprzeć i wskazać Ci drogę.

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedź brzmi TAK to jesteś w idealnym miejscu!

Poznajmy się bliżej !

Jestem certyfikowaną life coach, autorką książki o świadomej zmianie i właścicielką dwóch firm. Budowanie dobrej relacji ze sobą to temat, który znam od podszewki. Edukuję w obszarze miłości do siebie, ponieważ marzę o świecie, w którym kobiety kierują swoją uwagę na siebie i pracują nad rozwojem, akceptacją i miłością do siebie. Piszę na blogu i prowadzę konto na Instagramie wspierając i dzieląc się wiedzą okraszoną humorem. W treściach, które tworzę porządkuję wiedzę z książek, artykułów naukowych, webinarów, podcastów. Wylewam myśli, spostrzeżenia, wnioski. Poruszam tematy, z którymi sama się zmagałam. Tematy, które w procesie mojej zmiany musiałam odkrywać i zgłębiać. Wiele bym wtedy dała, żeby trafić na taką osobę, którą jestem dzisiaj. Z pewnością pomogłoby mi to szybciej polepszyć jakość swojego życia.
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, które wychowuję samodzielnie w Chicago.

 • Kurs Self ACCL + E-Book + Dostęp do grupy na FB

Co powiesz na zbudowanie Twojej pewności siebie do tego stopnia, że z odwagą sięgniesz po swoje cele. Nowa praca? Nowy biznes? Wyjście z toksycznego związku? Zbudowanie sieci przyjaciół, którzy będą Cię wspierać? Tak, to jest w zasięgu Twojej ręki.

Czasem przez całe życie nie wykształcimy w sobie akceptacji, wyrozumiałości i miłości do siebie. To one mieszają nam potem we wszystkich decyzjach. Decyzjach dotyczących doboru partnerów czy na przykład zmiany pracy na lepszą. Sami siebie sabotujemy. Zła relacja ze sobą uniemożliwia nam nawiązanie i utrzymanie wspaniałych relacji z innymi. A to w relacjach z innymi najbardziej się rozwijamy. 

Znam ten temat od podszewki, bo sama po latach pracy nad sobą, tonach przeczytanych książek  i artykułów naukowych odkryłam, drogę do zmiany, rozwoju i szczęścia. Kiedy od wewnątrz zaczęłam się zmieniać wszystko wokół mnie również zaczęło się zmieniać.

Dziś masz szansę poznać mój święty Graal. System Self ACCL to metoda, która pomoże Ci zmienić się od środka i wreszcie oddychać pełną piersią. Tylko teraz masz szansę na zakup kursu w promocyjnej cenie wraz z dożywotnim dostępem do kursu, który będzie rozbudowywany. Później dostęp będzie tylko na rok. 

Teraz stoisz przed wyborem:

 • Nic nie robisz i szukasz sposobu na rozwój i zmianę na własną rękę (mi zajęło to lata)
 • Lub korzystasz ze świetnej okazji i zaczynasz ze mną pracę już dziś!

Ja nie żałuję pieniędzy na swój rozwój osobisty i do tej pory zwróciło mi się to z nawiązką! 

Kurs Self ACCL + ebook + dostęp do tajnej grupy na FB ze wsparciem i darmowymi lajwami merytorycznymi raz w miesiącu - 997  teraz tylko 197 zł.

Z jakich modułów składa się kurs?

 1. Granice – jak je rozpoznawać i chronić

 2. Potrzeby i zasoby

 3. Wewnętrzny krytyk

 4. Self-compassion

 5. Emocje 

 6. Perfekcjonizm 

 7. Schematy i przekonania

 8. Self-love – czym jest, czym nie jest, dlaczego tak trudno nam siebie kochać